KONST / Litografier / Färglitografi 13824153
nr 1382 4153
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 101/250, daterad 90. Motivet: 60x53cm, yttermått inklusive ram: 90x82cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:15:43
27/2 18:57:34
350 kr
1/3 11:31:25